imperteks çanta

32x45 cm büzgülü imperteks çanta 1000 adet olarak imalata alınmaktadır.

imperteks çanta
imperteks çanta

İpli Büzgülü Çanta

Kapitone kumaş olarak da bilinen imperteks kumaş çanta özel bir alaşım tekniği ile üretiliyor. Polyester ağırlıklı bu çanta modeli özellikle promosyon ürünler de harika bir tanıtım aracı olarak kullanılmaktadır. Üzerine tanıtımı yapılacak olan firmanın veya kuruluşun amblemi logosu veya özel tanıtım yazılarının basılabildiği bu çanta sayesinde uzun bir zaman reklam canlılığını sürdürebilmektedir.
Firmamız tarafından en cazip fiyatlarla edinebileceğiniz imperteks kumaş çantalarda her türlü ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Bunun dışında taleplerinize göre şekillenen çanta modellerini sizlerden gelen yönlendirmeler doğrultusunda farklı renk ve modellerde tasarlıyoruz. Ayrıca promosyon acil çanta ihtiyaçlarınız için önceden hazırladığımız modellerden yararlanabilirsiniz.

çanta imalat merkezi

İmperteks Çanta Suya Dayanıklı Bir Yapıya Sahip
İçerisindeki polyester sayesinde suya dayanıklı bir yapıda dizayn edilen imperteks çanta oldukça uzun zaman kullanımda kalarak dağıtıcı kuruluşun üzerinde telefonlarının yazılı olduğu seyyar bir reklam aracı olarak varlığını sürdürüyor. Lütfen sitemiz üzerinde bulunan örneklerimizi inceleyiniz. Sizler için mutlaka bir çanta modelimiz olacaktır. Bizleri gün içerisinde istediğiniz saatte arayabilir ve teknik detaylar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sizleri memnuniyetle cevaplamak bizim işimiz. Profesyonel hizmetin adresi olan <a href="http://www.acilcanta.com" title="Link: http://www.acilcanta.com">acilcanta.com</a> 13 yıllık tecrübesine dayalı bilgi birikimi ile tüm promosyon çanta ürünlerinde hizmetinizde olmaktan gurur duyar.

Acil Çanta

Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git