Spor Çantaları

Spor çantaları spor salonları, spor klupleri vb kurumların tercih ettiği modellerdir. isteğe göre özel modellerde üretilmektedir.

Çanta Lsitesi

İpli Büzgülü İmperteks Çanta

Kodu İpli003 Modle Büzgülü Çanta Ölçü 32x45 İnç 15,6 Kumaş imperteks Min. İmalat 1000 Cep Sayısı 1 Organizer yok Stok yok

İpli Büzgülü Cepli Çanta

Kodu İpli009 Modle imperteks Ölçü 32x45 Kumaş imperteks Min. İmalat 1000 Cep Sayısı 2

İpli Büzgülü Torba

Kodu İpli010 Modle Çamaşır Torbası Ölçü 30x50x20 Kumaş Hambez Min. İmalat 1000

İpli Büzgülü Sırt Çantası

Kodu İ061 Modle Büzgülü Çanta Ölçü 32x45 Kumaş Hambez Min. İmalat 500 Cep Sayısı 1 Organizer yok Stok yok

Seyahat Çantası

Kodu SA040

Spor Sırt Çantası

Kodu S020 Modle Spor Çantası Kumaş imperteks

Ekonomik Sırt Çantası

Kodu A008 Modle Sırt Çantası Ölçü 30x40x15 İnç 15,6 Kumaş imperteks Min. İmalat 500 Cep Sayısı 2 Organizer Laptop Bölmeli Stok yok

spor çanta
spor çanta

Günümüzün modernitesini en iyi şekilde yansıtan seyahat çantası ve spor çantaları en yeni modellerle sizlerin beğenisine sunuluyor. Firmamız tarafından geliştirilen bu modellere talep etmeniz durumunda kurumunuzun veya kişisel olarak firmanızı sembolize eden logo tarzında baskılar yapılabilmektedir.

Ancak dilerseniz hazır modellerimizden birini seçerek son derece hızlı bir teslimat gerçekleştirebiliriz. Sipariş durumunda belirli bir süre ürünlerin hazırlanması gerekecektir. Dilerseniz askılı üstten fermuarlı veya askılı ve kulplu olacak şekilde hem sırtta hem de elde taşınacak şekilde dizayn edilen spor çantalar günlük kullanım için harika çözümler üretiyor.

Spor Çanta Modellerimiz Çağdaş ve Son Derece Kullanışlı İmal Ediliyor.

Özellikle seyahatlerde taşınması son derece kolay ve kullanışlı olan spor çantalar kullanım esnekliği sayesinde yüksek talep gören bir ürünümüz. Birbirinden şık ve çağdaş tasarımlarımızı lütfen acilcanta.com; sitemiz üzerinden inceleyiniz. Promosyon acil çanta olarak Türkiye'nin her noktasına sipariş üzerine gönderebileceğimiz ürünlerimiz uluslararası Kalite Standartları çerçevesinde üretilmektedir. Maksimum dayanıklılık ve dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı ve esnek yapıda tasarlanan seyahat ve spor çantası bizden alınır.

En uygun fiyatlarla sizlere hizmet sağlamanın gururunu yaşayan firmamız istediğiniz miktarda seyahat ve spor çantasını mümkün olan en kısa sürede ve birçok ödeme kolaylığı ile sizlere ulaştırmaktadır.

Futbolcu çantası olarak spor aktivitelerinizde sürekli kullanabileceğiniz spor çantaları promosyon olarak ipli büzgülü çantaların yanı sıra sırt çantaları ve seyahat çantaları olmaktadır.

Erkek Spor Çantası Modelleri, Fiyatları kullanım şekline göre değişmektedir. 

Spor çantaları genelde ipli büzgülü taşıması kolay maliyeti düşük olmaktadır Ucuz Spor Çantası Modelleri daha fazla müşteriye hitap edebileceğiniz modeldir. Minimum 500 adet imalata alınmaktadır.

Basketbol Çantası, Futbol topu Çantasıfitness çantası vb modellerde yapılmaktadır. istege göre model yapılmaktadır.

Acil Çanta

Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git