Spor Çantaları

Spor çantaları spor salonları, spor klupleri vb kurumların tercih ettiği modellerdir. isteğe göre özel modellerde üretilmektedir.

spor çanta
spor çanta

Günümüzün modernitesini en iyi şekilde yansıtan seyahat çantası ve spor çantaları en yeni modellerle sizlerin beğenisine sunuluyor. Firmamız tarafından geliştirilen bu modellere talep etmeniz durumunda kurumunuzun veya kişisel olarak firmanızı sembolize eden logo tarzında baskılar yapılabilmektedir.

Ancak dilerseniz hazır modellerimizden birini seçerek son derece hızlı bir teslimat gerçekleştirebiliriz. Sipariş durumunda belirli bir süre ürünlerin hazırlanması gerekecektir. Dilerseniz askılı üstten fermuarlı veya askılı ve kulplu olacak şekilde hem sırtta hem de elde taşınacak şekilde dizayn edilen spor çantalar günlük kullanım için harika çözümler üretiyor.

Spor Çanta Modellerimiz Çağdaş ve Son Derece Kullanışlı İmal Ediliyor.

Özellikle seyahatlerde taşınması son derece kolay ve kullanışlı olan spor çantalar kullanım esnekliği sayesinde yüksek talep gören bir ürünümüz. Birbirinden şık ve çağdaş tasarımlarımızı lütfen acilcanta.com; sitemiz üzerinden inceleyiniz. Promosyon acil çanta olarak Türkiye'nin her noktasına sipariş üzerine gönderebileceğimiz ürünlerimiz uluslararası Kalite Standartları çerçevesinde üretilmektedir. Maksimum dayanıklılık ve dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı ve esnek yapıda tasarlanan seyahat ve spor çantası bizden alınır.

En uygun fiyatlarla sizlere hizmet sağlamanın gururunu yaşayan firmamız istediğiniz miktarda seyahat ve spor çantasını mümkün olan en kısa sürede ve birçok ödeme kolaylığı ile sizlere ulaştırmaktadır.

Futbolcu çantası olarak spor aktivitelerinizde sürekli kullanabileceğiniz spor çantaları promosyon olarak ipli büzgülü çantaların yanı sıra sırt çantaları ve seyahat çantaları olmaktadır.

Erkek Spor Çantası Modelleri, Fiyatları kullanım şekline göre değişmektedir. 

Spor çantaları genelde ipli büzgülü taşıması kolay maliyeti düşük olmaktadır Ucuz Spor Çantası Modelleri daha fazla müşteriye hitap edebileceğiniz modeldir. Minimum 500 adet imalata alınmaktadır.

Basketbol Çantası, Futbol topu Çantasıfitness çantası vb modellerde yapılmaktadır. istege göre model yapılmaktadır.

Acil Çanta

Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git