Promosyon Sırt Çantası imalatı

Promosyon Sırt Çantası imalatı

Promosyon Sırt Çantası
Promosyon Sırt Çantası

Promosyon Sırt Çantası

Etkili bir tanıtımın uzun yıllar sürdürülebilmesini sağlayan aynı zamanda çok kullanışlı olan  promosyon sırt çantası ve diğer benzer ürünler bugün için reklam kampanyalarının baş aktörleri arasında yer alıyor. Tabii firmamız uzun yıllardır bu sektörde yer alıyor ve saygıdeğer müşterilerimize özendirme ürünleri ile tanıtım desteği sağlıyor. Üstelik çoğu modelde stoklu sırt çantası bulunduran firmamız baskısız ürünlerde aynı gün kargo yapmakta ve firmamızdan talep edilen ürünleri sizlere ulaştırıyoruz. Dilerseniz www.acilcanta.com web sayfamızda yer alan ürün görsellerini tıklayarak her bir ürünümüzün özelliklerine ulaşabilir ve ihtiyacınız olan ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı konsept içerisinde yer alan daha pek çok ürünümüz bulunuyor ve bu ürünlerimizden de pekâlâ satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaralarından günün her saatinde firmamıza ulaşmak olacaktır.

Promosyon Sırt Çantalarında ki Fiyat Farklıkları

Sırt çantası imalatında kullanılan kumaş, astar, fermuar, elcik, uygulanacak olan baskı vb birçok etken olmaktadır. Bu etkenler arasında en önemlisi firmamız çanta imalatında kanserojen içermeyen fitalatsız kumaş kullanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi ve bir o kadar da değerli sizlerin müşterilerinizin sağlığını etkileyecek kumaşlardan kaçınmaktayız. Ayrıca kumaşta kullanılan malzemeler dışında çantanın estetik ve kullanışlı olması için el işçiliğin de özel göstermekteyiz. Promosyon ürün olarak değil de parakende satışta kullanılan ürün gibi titizlikle imal etmekteyiz. Hatalı ürünlerin ayıklanması gerçekleştirdikten sonra ürünleri sizlere teslim ettiğimiz ürünlerde gözden kaçan promosyon çantalarımızı sizlerden iade faturası alarak ürünlerimizin arkasındayız. İsteğe göre promosyon sırt çanlarının içine organizer özellikler ekleme yapılabilmektedir. Ekonomik sırt çantaların da kullanılan kumaştan kaynaklı sorunlarda firmamız sorumluluk almamaktadır. Sizlerin de hak vereceği gibi kumaşın kalitesi çantanın ömrünü etkilemektedir. Ucuz olması reklamın sürekliliğini sağlamamaktadır. Sürekli kullanım amaçlı ürünleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Promosyon sırt çantasını hediye etmiş olduğunuz kişinin yerine kendinizi koymanız o çantanın ne kadar uzun süre reklam materyali olarak kullanılacağını görmenize yetecektir.

Promosyon Sırt Çantası Fiyatları Hiç Bu Kadar Makul Olmamıştı

Sezonluk olarak gerçekleştirdiğimiz indirimli ürün kampanyaları piyasa şartlarına göre oldukça makul düzeyde tuttuğumuz özendirme sırt çantası fiyatları gerçekten sizleri memnun edecek düzeyde. Bunun yanı sıra özellikle fuar, kongre, çeşitli müzik etkinlikleri veya sivil toplum kuruluşları tarafından gerçekleştirilen etkinliklerde dağıtılmak üzere promosyon sırt çantası siparişleriniz olması durumunda firmamızın bu talepleri karşılayabileceğini lütfen unutmayınız. Sürekli yeni model sırt çanları imal eden firmamız taklitçilerimiz yeni model geliştirmekten yoksun şahız ve firmaların emeğe olan saygısızlıklarını anlatmamıza gerek var mı? Dilerseniz bu noktadan itibaren ürünlerimizi maddeler halinde sıralamaya çalışalım

 • Elyaf tela çanta
 • Laptop çantası
 • Termos çanta
 • Sırt çantası
 • Spor çanta
 • Stoklu çantalar
 • Ham bez çanta
 • Kozmetik ve makyaj ürünleri çantası
 • İpli ve büzgülü çantalar
 • Fuar kongre çantası
 • Plaj çantası

Gibi daha pek çok farklı ürüne web sayfamızdan ulaşabilir her gün bir yenisi eklenen farklı modelde promosyon çantalara firmamızın farkı ile sahip olabilirsiniz. Bu noktada kısa bir hatırlatma daha yapmakta yarar görüyoruz. Ürünlerimiz Uluslararası Kalite Standartları çerçevesinde üretilerek sizlere takdim ediliyor. Dolayısıyla başta promosyon sırt çantası olmak üzere tüm ürünlerimiz firmamızın güvencesi ile sizlere ulaştığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden günün her saatinde firmamıza ulaşmaktan çekinmeyiniz. Sizleri çok daha kapsamlı şekilde bilgilendirmekten mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz. Promosyon sırt çantası firmamızdan alınır efendim. Şimdiden hayırlı olsun diyoruz.

 

Acil Çanta Baskılı, Baskısız Promosyon Çanta İmalatı - Fuar Çantası, Kongre Çantası vs. Uygun Fiyat Hızlı teslimat Garantisi. ( Laptop Çantası, Sırt Çantası, Evrak Çantası, Bez Çantalar )

 

 

Acil Çanta

Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git