Yeni Model Çantalar

Sürekli Gelişmekte Olan Sektörümüzde Yeni Model Yeni Ürünler ile..
Sırt Çantası/ Özel Üretim
Hepimizin yaşamımızın bir bölümünde kullandığımız sırt çantaları genellikle öğrencilerin ve gençlerin son derece kullanışlı olması nedeniyle tercih ettikleri bir konsept.acilcanta.com olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu her alanda promosyon acil çanta taleplerinizi hızlı ve en uygun fiyat garantisi ile arz etmekten dolayı kıvanç duyuyoruz.
Tek yapmanız gereken bizlere istediğiniz ebat, ölçü ve miktarı tespit ederek sayıları bildirmek ve seçmiş olduğunuz belirli bir model varsa bunları bize aktarmaktır. Gerisini biz gayet profesyonel şekilde getiriyoruz ve ürünü sizlere zamanında teslim ediyoruz. Türkiye'nin pek çok noktasına sipariş üzerine ürün gönderebilen firmamız bu alanda profesyonel çalışmaları ile bilinmektedir.
İstediğiniz Miktarda Sırt Çantasını Dilerseniz Özel Baskılarla İmal Ediyoruz.

Bunun dışında özel üretim bazında kuruluşunuza ait amblem veya yer almasını istediğiniz logonun ilave edildiği baskı yöntemleri ile uzun soluklu bir reklamın mümkün olduğu tüm ürünlerimizde her türlü ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır.
Baskılı veya yüzlerce renk seçeneğiyle göz dolduran sıra dışı promosyon sırt çantaları firmamızdan alınır. Lütfen bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Sizlere bilgilendirmek bizim için mutluluk kaynağı olacaktır.
Yeni Model Çantalar