Stoklu Çantalar

Stoklu Çantalar Uygun Fiyat Hızlı Teslimat garantisi ile baskısız olarak aynı gün kargo yapılmaktadır.Bir çok modelde stok yapılmaktadır..
Laptop, sırt ve baskısız ham bez çantaları stoklu olarak tutan firmamız siz değerli müşterilerimizin fuar, kongre, sempozyum vb etkinliklerinizde sizlere acil çanta olarak baskısız olarak aynı gün kargo yapılabilmektedir.

Baskılı olarak serigrafi baskı yapılarak 3-4 gün içinde siz değerli müşterilerimize kargo yapılabilmektedir. Stoklu çantalara yapılan baskılarda %5 oranında hata olmaktadır. Hatalı olan ürünlerden firmamız sorumlu olmamaktadır. Baskı kendi bünyemizde olmadığından sorumluluğu alamıyoruz. Promosyon Sırt çantaları minimum 200 adet imalata alına bilmektedir. İmalata alınan ürünlerde baskı kalitesinde sorun olmamaktadır.

Fuarlarda, kongrelerde, sempozyumlarda ve açılışlarda müşterilerinize hediye olarak sunabileceğiniz laptop ve sırt çantaları sürekli reklam ürünü olarak gelişen teknoloji ile önemi artmaktadır. Çantalarımız laptop bölmeli güvenilir ve sağlam su geçirmez kumaştan üretilmektedir.

Sitemizden stoklu ürünlerin takibini yapabileceğiniz gibi [email protected] mail adresimizden ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Stoklu Çantalar