İpli Büzgülü Elyaf Çanta

İpli Büzgülü Tela ekonomik nonwoven Çanta

Çanta Özellikleri

  • Kodu : elyaf080
  • Ölçü: 32x45
  • Min. İmalat : 1000
  • Cep Sayısı : 1

Bu Çantanın Alternatifleri

Çanta Hakkında

Ölçüler : 32x45 cm
Kumaş : 100 gr renkli Elyaf Kumaş
Baskı : Tek renk Baskılı

Fiyatlandırma 1000 adet için yapılmıştır. Daha düşük adetlerde üretim yapılmakta, fiyat farklık göstermektedir. 4 Renk ofset baskı yapılabilmekte olup her renk için fiyat +20 krş olmaktadır. İpli büzgülü Tela çantalar promosyon olarak çok tercih edilen modeldir. Fiyatı imperteks çantalara göre daha uygundur.
İpli Büzgülü Tela Çanta fuar, kongre vb. etkinliklerde de kullanılmaktadır. Üretimi 7 iş günü olmaktadır. Adete ve baskı şekline üretim süresi değişmektedir. Seyahatlerde de çok kullanılan (ayakkabı çantası, kirli çamaşır torbası) olarak kullanılmaktadır. Serigrafi, emprime ve ofset baskı yapılabilmektedir.
İpli büzgülü elyaf bez çantalar Geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. İpli büzgülü elyaf bez çantaları beyaz veya renkli olarak tercih edebilirsiniz. İpli büzgülü elyaf bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.
İpli büzgülü renkli elyaf bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür,
Özellikle reklam tanıtım kampanyalarının bir numaralı aktörü olan promosyon ipli büzgülü çanta modelleri doğal bezden imal edildiğinden çok uzun yıllar yapılan reklamın kalıcı olmasını sağlıyor. ergonomik yapısıyla kullanım rahatlığı sunan acil promosyon çanta tedarikçisi kuruluşumuzun ayrıcalığı ve kalitesi ile üretilmektedir. Fuar, seminer veya çeşitli etkinliklerde kullanılmak üzere tasarlanan ipli büzgülü çanta modellerimizi internet sitemiz üzerinden lütfen inceleyiniz.

Etiketler : elyaf çanta imperteks çanta Büzgülü Çanta Tela çanta ipli çanta

Fiyat

  • 1000 Adet : 20.00Lira15.00Lira
  • 500 Adet : 26.00Lira20.00Lira
Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git