Hakkımızda

Hakkımızda

Acil Çanta İmalatı ve Satışı
Acil Çanta İmalatı ve Satışı

Acil Çanta, hızlı teslimat garantisi ve uygun fiyatlarla Acil Çanta Baskılı veya Baskısız Promosyon Çanta imalatı sunmaktadır. Fuarlar, kongreler ve diğer etkinlikler için özel olarak tasarlanmış çantalar, laptop çantaları, sırt çantaları, evrak çantaları ve bez çantalar gibi çeşitli ürünlerle hizmet veriyoruz.

Motif Promosyon Çanta, İstanbul'da 2015 yılında kurulmuş ve yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle kesintisiz bir şekilde promosyon çanta imalatı faaliyetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel yaklaşımımızla, siz değerli müşterilerimizin reklam ve tanıtım faaliyetlerinde büyük potansiyel elde etmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Fuarlar, seminerler, firma açılışları için özel promosyon çantaları, laptop çantaları, imperteks ürünler, özel baskı karton çantalar, uzun ve kısa saplı çanta modelleri, ipli büzgülü çantalar, ham bez çantalar, elyaf çantalar, evrak çantaları, özel serigraf baskı, emprime baskı ve ofset teknolojisi gibi birçok hediyelik ve tanıtım ürününü seri imalat şeklinde sunmaktayız.

Motif Promosyon Çanta Matbaa, Türkiye'nin dört bir yanındaki firmalara ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Gönderimlerimizle reklam kampanyalarınızın en üst düzeyde karşılanmasını sağlamaktayız. Ödeme kolaylıklarını içeren bir konseptle çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Siparişlerinizde üstün reklam ve tanıtım performansı sunan ürünlerimizle ticari başarınıza katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Bize herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin, iletişim telefonlarımız günün her saatinde sizlere hizmet vermek üzere açıktır. Ayrıca acilcanta.com internet sitemize veya e-posta adresimize detaylı siparişlerinizi göndermeniz durumunda en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Promosyon reklam kampanyalarınızı Motif Promosyon ile hayata geçirin.

Saygılarımızla,
Acil Çanta

Acil Çanta

Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git