Plaj Çantası

Plaj çantası su geçirmez imperteks yada kanvas kumaşlardan üretilmektedir. 500 adet altında imalata alınmamaktadır.

Çanta Lsitesi

Gabardin Plaj Çantası

Kodu PL040 Modle Plaj Çantası Ölçü 40x45x10 Kumaş Gabardin Kumaş

Kanvas Plaj Çantası

Kodu KV020 Modle Plaj Çantası Ölçü 40x45x10 Kumaş Kanvas Min. İmalat 1000

Ham Bez Plaj Çantası

Kodu PL030 Modle Plaj Çantası Ölçü 40x45x10 Kumaş Gabardin Min. İmalat 1000

Kırmızı Kanvas Plaj Çantası

Kodu KV050 Modle Plaj çantası Ölçü 48x41x10 Kumaş Kanvas Min. İmalat 200 Cep Sayısı 1 Organizer yok Stok var

Plaj çantası
Plaj çantası

Özellikle tatil seyahatlerinin vazgeçilmezi plaj çantası gerek aksesuar olarak gerekse kullanımı bakımından tatillerin olmazsa olmazı. Hem içerisine birçok şeyin sığması hem de birbirine karışmaması açısından fonksiyonel olması beklenen plaj çantalarında profesyonel dokunuşlara ihtiyaç bulunur.

acilcanta.com olarak yapmış olduğumuz üretimi geliştirdiğimiz rengarenk yelpazesinde seçim yapmakta zorlanacağınız plaj çantaları en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli logo ve amblem ile desteklenen baskı teknolojisi ile ortaya çıkarılan plaj çanta modelleri aynı zamanda ticari reklam yapılmaya müsait mükemmel bir promosyon aracı olarak karşımıza çıkıyor.

Plaj Çantalarında su geçirmez kumaş öncelikli..

Tatillerin yüksek tempolu ritmine ayak uyduracak, gerektiğinde plajdan toplanan ıslak malzemelerle kuru malzemeler arasında izolasyonu sağlayacak şekilde tasarımları yapılan plaj çanta modellerimizi sitemiz üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Dilerseniz promosyon acil çanta ekibimizden fermuarlı veya ipli büzgülü şekilde talep edebileceğiniz bu harika ürünün firmanızın reklamı ile donatılması uzun yıllar tanıtımınızı mümkün kılıyor. Ticari hedeflerin tutturulmasına büyük ölçüde katkı sağlayan plaj çanta modellerimizi Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilir ve birçok ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Acil Çanta

Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git