Büzgülü Çanta

Büzgülü Çanta imperteks, ham bez ve tela kumaştan üretilmektedir.

Çanta Lsitesi

İpli Büzgülü Ham bez Çanta

Kodui062Ölçü32x45Min. İmalatMin:500Cep Sayısı1 CepOrganizeryok

İpli Büzgülü İmperteks Çanta

Koduipli003Ölçü32x45Laptop Inch15,6Min. İmalatMin:1000Cep Sayısı1 CepOrganizeryok

İpli Büzgülü Cepli Çanta

Koduipli009Ölçü32X45Min. İmalatMin:1000Cep Sayısı1 CepOrganizeryok

İpli Büzgülü Elyaf Çanta

Koduelyaf080Ölçü32x45Min. İmalatMin:1000Cep Sayısı1 Cep

İpli Saplı Tela Çanta

Koduipli004Ölçü32x45Laptop Inch15,6Min. İmalatMin:1000Cep Sayısı1 Cep

İpli Saplı imperteks Çanta

Koduipli005Ölçü32x45

Katlanır Alışveriş Çantası

Kodukat010Ölçü37x45Laptop Inch15,6Min. İmalatMin:500

İpli Büzgülü Sırt Çantası

Kodui061Ölçü32x45Min. İmalatMin:500Cep Sayısı1 CepOrganizeryok

Büzgülü Çanta
Büzgülü Çanta

Büzgülü çanta modelleri

ipli büzgülü çanta modelleri ham bez ve imperteks kumaştan üretilmekte olup farklı model ve seçenekler de olmaktadır. fuarlarda kongrelerde sempozyum seminer vb bürün etkinliklerin yanı sıra sürekli reklam ürünü olarak kullanabileceğiniz modellerdir.
promosyon olarak üretilen çantalar spor çantaları fulbolcu çantası vb bir çok isimlede bilinmektedir.

Standart 32x45 cm ölçülerinde yapılmaktadır. isteğe göre farklı ölçülerde özel modellerde yapılmaktadır.
Minimum 1000 adet olarak imalata alınmaktadır. daha düşük adetlerde maliyet farklılığı olmaktadır.

İp Büzgülü Bez Sırt Çantalar
Sırt çantaları hem kadınlar hem de erkekler için günlük kullanımda vazgeçilmez ürünler arasında yerini almaktadır. Eskiden bir anahtar ve bir cüzdan taşınırken ihtiyaç duyulmayan sırt çantalarını genel olarak kadınlar tercih ediyordu.

Fakat günümüz koşullarında yanımızda taşımamız gereken ihtiyaç malzemelerinin artması sırt çantalarını vazgeçilmez ürünler arasına sokmuştur. Daha önceleri yanımızda cüzdan ve anahtar taşırken şimdilerde cep telefonları şarj cihazları ve küçük boyutlarda kolonya parfüm gibi ürünleri de taşımaya başladık. İp büzgülü bez çantalar kolay taşınabilir olması ve daha güvenlikli olması bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

İp büzgülü bez çantaların geniş ve kullanışlı iç hacmi sayesinde hayatın birçok alanında rahat bir şekilde kullanılması mümkündür. İp büzgülü bez çantaların sırta takılan ve çapraz taşınabilen çeşitleri bulunmaktadır. İp büzgülü bez sırt çantaları hayatın birçok alanında hafif yapısı geniş iç hacmi sağlamlığı ve güvenli bir şekilde ihtiyaç duyacağınız malzemeleri taşımada kolaylık sağlamaktadır.

İp Büzgülü Sırt Çantası
İp büzgülü sırt çantası erkekler ve bayanlar tarafından özellikle sportif faaliyetler yaparken ve günlük olarak kullanılmaktadır. Bunun dışında dağ yürüyüşleri bisiklet turları ve günübirlik seyahatlerde ip büzgülü sırt çantaları günlük ihtiyaç duyulan malzeme ve giysilerin taşınmasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

İp büzgülü sırt çantası taşınma sırasında vücuda tam olarak yapıştığı için ergonomik bir yapıya da sahiptir. İki kola takılarak taşınan ip büzgülü sırt çantaları hafif olduğu için uzun süre taşınsa dahi bel ve sırt ağrısı yaşanmasını engellemektedir. Bu özelliklerinden dolayı ip büzgülü sırt çantaları hem bayanlar hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Ayrıca ip büzgülü sırt çantaları erkeklere ve bayanlara göre özel olarak tasarlanmaktadır. İp büzgülü sırt çantalarında farklı cep ve özel bölme seçenekleri bulunmaktadır. İp büzgülü sırt çantalarını spor ve günlük giyim koşullarına göre de rahat bir şekilde kullanmak mümkündür. Erkek ve bayanlara özel tasarımlar yapılan ip büzgülü sırt çantalarında geniş bir çeşitlilik mevcuttur.

Büzgülü Bez Çantalar
Büzgülü bez çantalar hayatın her alanında rahatlıkla kullanılmaktadır. Büzgülü bez çantalar hafif bir yapıda olsalar da dayanıklı bir kumaşa sahiptir. Özel kumaşlardan üretilen büzgülü bez çantalar farklı ebatlarda imal edilmektedir. Büzgülü bez çantalar sırta takılarak kullanılmaktadır.

Dayanıklı iplerden yapılan kollukları her iki kola takılarak çanta içerisinde bulunan yükün vücuda eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlamaktadır. Büzgülü bez çantalar bu yönüyle de iskelet yapısına zarar vermeyen ve taşınma sırasında bel ve sırt ağrısı yaşanmasına da izin vermemektedir. Büzgülü bez çantaların geniş iç hacimleri birçok eşyanın rahat bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Büzgülü bez çantaları hem erkekler hem de bayanlar günlük yaşamlarında rahat bir şekilde kullanabilir. Büzgülü bez çantalar küçük alışverişlerde ve elde taşınamayacak ağırlıktaki ürünlerin taşınmasında yardımcı olmaktadır.

Ağzı Büzgülü Sırt Çantası
Sırt çantası eşyaların güvenli bir şekilde taşınması bakımından çokça tercih edilen çanta türlerinden birisidir. Çanta ağzından geçirilen iplerin çantanın alt köşelerine sabitlenmesi sırtınıza taktığınız anda çantanın ağzının sıkı bir şekilde kapanmasını sağlamaktadır. Ağzı büzgülü sırt çantası ne kadar hareketli bir yaşantınız olursa olsun içerisine koyduğunuz malzemelerin dökülmeden taşınmasını sağlamaktadır.

Ağzı büzgülü sırt çantası iki kola birden takılarak kullanıldığı için insanın hareketlerini kısıtlamadan özgür bir şekilde hayatına devam etmesini sağlamaktadır. Ağzı büzgülü sırt çantaları dağ ve doğa yürüyüşlerinde günlük taşımanız gereken malzemeler yanında su yiyecek ve yedek giysi gibi ürünlerinde rahat bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Bununla birlikte bisiklet binicilerinin ağzı büzgülü sırt çantası kullanarak rahat bir şekilde eşyalarını taşıması ve aynı zamanda hareket kısıtlaması yaratmaması bakımından bu çantaları tercih ettikleri görülmektedir.

Bazı ağzı büzgülü sırt çantaları içerisinde elektronik cihaz ve cüzdanların korunabileceği özel bölmeler bulunmaktadır. Günlük yaşamda birçok eşyayı yanında taşımak zorunda olanlar için ağzı büzgülü sırt çantaları hafif yapısıyla büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kaliteli ve dayanıklı kumaşlar kullanılarak üretilen ağzı büzgülü sırt çantalarında hem erkekler hem de bayanlar için şık tasarımlara sahip çeşitler bulunmaktadır. Farklı ebatlara sahip ağzı büzgülü sırt çantalarında herkesin kendisine uygun bulabileceği seçenekler mevcuttur.

Acil Çanta

Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git