Renkli Saplı Tela Çanta

Renkli Saplı Tela Çanta

Çanta Özellikleri

  • Kodu : elyaf060
  • Ölçü: 30X40X8
  • Min. İmalat : 1000

Bu Çantanın Alternatifleri

Çanta Hakkında

30x40x8 cm ölçülerinde
80-100 gr. beyaz elyaf kumaş
2 taraf 2 renk baskılı
Renkli saplı
Kısa saplı model
İmalat süresi 7 gün

Farklı adet ve ebatlardaki fiyat istekleriniz için iletişim kısmındaki mail adresimize mail atarak fiyat isteyebilirsiniz.
Renkli Saplı Tela Çanta sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adetinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız, Kısa sap mı yoksa uzun saplı mı olacağını belirtmeyi de unutmayınız. Baskıdaki renk sayısı, basılacak görsele göre baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyen unsurlardır. Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Renkli Saplı Tela Çanta çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 80-100 gr/m2 ağırlığındadır. Tela bez çantaların Kulp uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ebat 30x40x8 cm büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür. Tela bez çantalar; elyaf veya nonwoven olarak ta bilinirler.

Tela Bez çantaların ortalama imalat süreleri bir haftadır, işin önemine göre daha erken de verilebilir. Logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Basılacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanılabilir. Baskı çantanın bir yüzüne dilerseniz iki tarafına da yapılabilir. Çanta üzerine basılacak görsel çantanın bir kısmına veya tamamını kaplayacak şekilde basıla bilmektedir. Ekonomik olması açısından Genelde iki tarafa tek renk baskı tercih edilmektedir,

Renkli Saplı Tela Çanta Geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. Tela bez çantaları beyaz veya renkli olarak tercih edebilirsiniz. Tela bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.

Etiketler : elyaf çanta Tela çanta baskılı tela çanta

Fiyat

  • 1000 Adet : 20.00Lira15.00Lira
  • 500 Adet : 27.00Lira21.00Lira
Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git