Renkli Elyaf Çanta

Renkli Elyaf Çanta

Çanta Özellikleri

  • Kodu : elyaf020
  • Ölçü: 30X40X8
  • Min. İmalat : 1000

Bu Çantanın Alternatifleri

Çanta Hakkında

Promosyon elyaf çanta ebatlarımız; baskılı tela çanta
Yükseklik: 40 cm
En: 30 cm
Renkli Körük: 8 cm
2 taraf ve 1 renk baskılı
80-100 gr aralığında. Beyaz Elyaf kumaş
Kısa Saplı Modelleme

Fiyatlarımız Minimum 1000 Adet İçindir.

Farklı adet ve ebatlardaki fiyat istekleriniz için iletişim kısmındaki mail adresimize mail atarak fiyat isteyebilirsiniz.

Renkli elyaf bez çanta sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adedinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız, Kısa sap mı yoksa uzun saplı mı olacağını belirtmeyi de unutmayınız. Baskıdaki renk sayısı, basılacak görsele göre baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyen unsurlardır. Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Promosyon renkli tela bez çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 80-100 gr/m2 ağırlığındadır. Renkli tela bez çantaların Kulp uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ebat 30x40x8 cm büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür. Renkli tela bez çantalar; elyaf veya nonwoven olarak ta bilinirler.

Renkli tela Bez çantaların ortalama imalat süreleri bir haftadır, işin önemine göre daha erken de verilebilir. Logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Basılacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanılabilir. Baskı çantanın bir yüzüne dilerseniz iki tarafına da yapılabilir. Çanta üzerine basılacak görsel çantanın bir kısmına veya tamamını kaplayacak şekilde basılabilmektedir. Ekonomik olması açısından Genelde iki tarafa tek renk baskı tercih edilmektedir,

Renkli tela bez çantalar Geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. Renkli tela bez çantaları beyaz veya renkli olarak tercih edebilirsiniz. Renkli tela bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.

Renkli tela bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür,

Şirketinizin konumuna göre ürünleri teslim edebiliriz veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile tüm Türkiye'ye ulaştırmaktayız.

Etiketler : elyaf çanta Tela çanta Promosyon ürünler baskılı tela çanta

Fiyat

  • 1000 Adet : 20.00Lira15.00Lira
  • 500 Adet : 25.00Lira19.00Lira
Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git