Gabardin Plaj Çantası

Gabardin Plaj Çantası 220 gr Gabardin Kumaş kullanılmıştır. Tek Renk Emprime Baskılı Üründür.

Çanta Özellikleri

  • Kodu : pl040
  • Ölçü: 40X45X10
  • Min. İmalat : 1000
  • Cep Sayısı : 1
  • Organizer : yok

Çanta Hakkında

40x45x10 cm Taban Körüklü Plaj Çantası

220 gr Gabardin Kumaş kullanılmıştır.
Tek Renk Empirme Baskılı Üründür.

Promosyon gabardin Plaj Çantası çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 220 gr/m2 ağırlığındadır. Ham bez çantaların Kulp uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ebat 35x40 cm büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür.

 

Ham Bez çantaların ortalama imalat süreleri bir haftadır, işin önemine göre daha erken de verilebilir. Logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Basılacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanılabilir. Baskı çantanın bir yüzüne dilerseniz iki tarafına da yapılabilir. Çanta üzerine basılacak görsel çantanın bir kısmına veya tamamını kaplayacak şekilde basılabilmektedir. Ekonomik olması açısından Genelde tek renk tek taraf baskı tercih edilmektedir,

Ham bez çantalar %100 pamuktan üretilmiştir, Geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. Ham bez çantalar kendi doğal ham renklerindedir. Müşteri tercihine göre Ham renkteki kumaşlar boyanarak istenilen renge çevrilebilir. Bu durum fiyatı fazlaca artırdığından dolayı çok tercih edilen bir durum değildir. Ham bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.

Ham bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür,

Şirketinizin konumuna göre ürünleri teslim edebiliriz veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile tüm Türkiye'ye ulaştırmaktayız.

Etiketler : Plaj çantası modelleri Plaj çantası model

Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git