Kanvas Postacı çantası

Kanvas Postacı çantası

Çanta Lsitesi

Kanvas Laptop Çantası

Koducan020Ölçü30x40x8Laptop Inch15,6Min. İmalatMin:250Cep Sayısı7 CepOrganizervar

Kanvas Omuz Çantası

Koducan030Ölçü25x30x8Laptop Inch10,2Min. İmalatMin:250Cep Sayısı6 CepOrganizervar

Kanvas Sırt Çantası

Koducan010Ölçü30x40x10Laptop Inch15,6Min. İmalatMin:250Cep Sayısı6 CepOrganizervar

Kanvas Postacı çantası
Kanvas Postacı çantası

Kanvas Postacı çantası

Postacı çantası omuz askılı olarak farklı modellerde üretilmektedir.

postacı çantası farklı kumaşlardan farklı ölçülerde üretilmektedir.
kanvas gabardini hambez ve tela kumaştan üretilmektedir.

kanvas kumaş gramajına göre farklılık göstermektedir buda çantada farklı fiyatlar oluşturmaktadır.
ölçüsü gramajı çantanın fiyatına etki etmektedir. kanvas Çantadan Plaj çantası alışveriş çantası yada bayanların günlük hayatlarında fazla kullanaçağı modeller yapılmaktadır.

Kanvas Çanta Fiyatları ve Modelleri
Kanvas çanta modellerinde daha dayanıklı olması için bir çok üründe örgü kulp kullanılmaktadır. Başlıca üretilen modellerimiz kanvas alışveriş çantası postacı çantası sırt çantası ve körüklü modeller olmak üzere üretim sağlanmaktadır. Dokulu yapısı ile daha güzel görseller bu çantalarda canlı durmaktadır.

Kanvas çanta Sağlamlığı sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olan bu kalın kumaştan imal edilmiş çantaları yıpranmadan rahatlıkla uzun seneler kullanabilirsiniz.

Bir çok model çeşidimizi bu sayfadan inceyelebilirsiniz istenilen ebat ve renkte özel imalat yapılmaktadır. Baskılı veya baskısız olarak ürünlerimizi güvenle web sitemizden adrese teslim olarak satın alabilirsiniz sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek en doğru çantalara ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize 0212 643 21 00 numaralı hatlardan ve [email protected] mail adresimiz üzerinden ulaşabiirsiniz.

Kanvas Çanta Yapılışı
Diğer bez çantalara oranla kanvas çantaların yapılışı daha zor ve uzun bir süreçten geçmektedir alınında uzman baskı teknikerleri ve üretim teknisyenlerimiz ile en kaliteli çantaları size sunmak için tüm yeni teknolojileri takip ediyor inavosyandan hiç vazgeçmiyoruz. Üretim aşamasındaki her etap tesislerimizdeki tam donanımlı kalite kontrolcüler tarafından takip edilip baskı uzmanlarımızın bilgisi ve kullanılan son teknoloji yöntemler ile devam etmektedir.

Kalın kumaştan imal edilen 320gr/m çantalar daha tok bir duruşa sahiptir yapılış aşamasında renkli istenilen kumaşlar özel bir yöntem ile boyandıktan sonra imalat sürecine hazırlanır istenilen ebata göre kesilen kumaşlar özel teknikler ile sağlamlaştırılarak dikilir. Kanvas çanta kullanım alanları hakkında bilgiyi https://istecanta.com/blog/kanvas-canta-ozellikleri-nelerdir makalemizden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Kanvas Çanta Malzemeleri
Kanvas çantanın üretiminde 320gr/m ağırlığında pamuk kumaş kullanılmaktadır. Bu çantalar ipi dokusu ve dikiş yapısı itibariyle ağır malzemeler taşımaya uygundur çantaların sapları -kulpları- genel olarak örgü kulptan oluşmaktadır. Genellikle postacı çantası ve daha uzun ömürlü sırt çantaları için de kullanılan çantalara el işi uygulamaları ip ve punch işlemeleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Düz 35x40cm kanvas bez çantaları kullanarak sanatcılar kendi eserlerini kanvas tablolara alternatif olarak en çok satılan çantalarımızdan Kanvas Bez Çanta'yı tercih etmektedirler. İncelediğiniz bu ürün empirme dijital transfer ve serigrafi baskı çeşitlerini en iyi taşıyan modellemizdir.

Acil Çanta

Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git