Photos by Acil canta

İpli Yan Cepli Spor Çanta

Ürün Kodu: ipli006

7.50

Adet Fiyat Seçenekleri

  • 1000 adet için 7,50 TL
  • 2000 adet için 7,30 TL
  • 5000 adet için 7,10 TL
  • 10 bin adet için 6,95 TL

Stok: Sipariş ile üretim

ipli yan cepli spor çanta 270 D imperteks kumaştan üretilmiştir. minimum 500 adet imalata alınmaktadır.

İpli Büzgülü Özel Sırt Çantası

Ölçüler : 32x45 cm
Kumaş : 270 D İmperteks Kumaş
Baskı : Tek renk Baskılı
Birim Fiyat : 7,50 TL
Model : Yan Fermuarlı

Fiyatlandırma 1000 adet için yapılmıştır. Daha düşük adetlerde üretim yapılmakta, fiyat farklık göstermektedir. 4 Renk ofset baskı yapılabilmekte olup her renk için fiyat +20 krş olmaktadır. İpli Büzgülü Özel Sırt Çantası imperteks sırt çantalar promosyon olarak çok tercih edilen modeldir. özel Üretim İpli modellerimizdendir. Aynı zamanda sırt çantası olarak ta kullanılabilmektedir. Farklı renklerde Üretim Yapılabilmektedir.
İpli Büzgülü Özel Sırt Çantası fuar, kongre vb. etkinliklerde de daha çok kullanılmaktadır. Üretimi 7 iş günü olmaktadır. Adete ve baskı şekline üretim süresi değişmektedir. Seyahatlerde de çok kullanılan (ayakkabı çantası, kirli çamaşır torbası) olarak kullanılmaktadır. Serigrafi ve emprime baskı yapılabilmektedir.
İmperteks Çanta Suya Dayanıklı Bir Yapıya Sahip
İçerisindeki polyester sayesinde suya dayanıklı bir yapıda dizayn edilen imperteks çanta oldukça uzun zaman kullanımda kalarak dağıtıcı kuruluşun üzerinde telefonlarının yazılı olduğu seyyar bir reklam aracı olarak varlığını sürdürüyor. Lütfen sitemiz üzerinde bulunan örneklerimizi inceleyiniz. Sizler için mutlaka bir çanta modelimiz olacaktır. Bizleri gün içerisinde istediğiniz saatte arayabilir ve teknik detaylar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sizleri memnuniyetle cevaplamak bizim işimiz. Profesyonel hizmetin adresi olan <a target="_blank" rel="nofollow" href="http://www.acilcanta.com">www.acilcanta.com</a> 13 yıllık tecrübesine dayalı bilgi birikimi ile tüm promosyon çanta ürünlerinde hizmetinizde olmaktan gurur duyar.