Photos by Acil canta

İpli Büzgülü Hambez Çanta

Ürün Kodu: ipli001

4.30

Adet Fiyat Seçenekleri
  • 1000 adet için 4,30 TL
  • 2000 adet için 4,20 TL
  • 5000 adet için 4,10 TL
  • 1000 adet için 3,95 TL


Stok: Sipariş ile üretim

32x45 İpli büzgülü ham bez çanta ham kumaştan imal edilmektedir. 4 renk baskı yapılabilmektedir.

Ölçüler : 32x45 cm
Kumaş : 140 gr ham bez %100 pamuk
Baskı : Tek renk Baskılı
Birim Fiyat : 4,30 TL

Fiyatlandırma 1000 adet için yapılmıştır. Daha düşük adetlerde üretim yapılmakta, fiyat farklık göstermektedir. 4 Renk ofset baskı yapılabilmekte olup her renk için fiyat +20 krş olmaktadır. İpli büzgülü ham bez çantalar promosyon olarak çok tercih edilen modeldir. Fiyatı imperteks çantalara göre daha uygundur.<div>İpli Büzgülü Ham Bez Çanta fuar, kongre vb. etkinliklerde de kullanılmaktadır. Üretimi 7 iş günü olmaktadır. Adete ve baskı şekline üretim süresi değişmektedir. Seyahatlerde de çok kullanılan (ayakkabı çantası, kirli çamaşır torbası) olarak kullanılmaktadır. Serigrafi, emprime ve ofset baskı yapılabilmektedir.

Özellikle reklam tanıtım kampanyalarının bir numaralı aktörü olan promosyon ipli büzgülü çanta modelleri doğal bezden imal edildiğinden çok uzun yıllar yapılan reklamın kalıcı olmasını sağlıyor. ergonomik yapısıyla kullanım rahatlığı sunan acil promosyon çanta tedarikçisi kuruluşumuzun ayrıcalığı ve kalitesi ile üretilmektedir.

Fuar, seminer veya çeşitli etkinliklerde kullanılmak üzere tasarlanan ipli büzgülü çanta modellerimizi İnternet sitemiz üzerinden lütfen inceleyiniz.