Ofset Baskılı Ham Bez Çanta

Ham bez kumaşa 4 renk baskı yapılabilmektedir.

Çanta Özellikleri

  • Kodu : ham014
  • Model : bez çanta
  • Ölçü: 35x40
  • Kumaş : ham bez
  • Min. İmalat : 1000
  • Stok : yok

Ham bez Çanta

Ofset Baskılı bez Çanta ebatlarımız;
Yükseklik: 40 cm
En: 30 cm
2 taraf ve ofset baskılı

Tek Renk Ofset Baskılı Ham bez Çanta 130 gr Hambez kumaş
Kısa Saplı ve uzun Saplı Modelleme
1000 adet için Birim Fiyat : 4,50 TL
3000 adet için Birim Fiyat : 4,25 TL
5000 adet için Birim Fiyat : 4,00 TL

Farklı adet ve ebatlardaki fiyat istekleriniz için iletişim kısmındaki mail adresimize mail atarak fiyat isteyebilirsiniz.

Resim baskılı Ham bez çanta sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adedinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız, Kısa sap mı yoksa uzun saplı mı olacağını belirtmeyi de unutmayınız. Baskıdaki renk sayısı, basılacak görsele göre baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyen unsurlardır. Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Promosyon Resim baskılı Ham bez çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 46 tel/140 gr/m2 ağırlığındadır. Resim baskılı Ham bez çantaların Kulp uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ebat 35x40 cm büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür.

Resim baskılı Ham bez çantaların ortalama imalat süreleri bir haftadır, işin önemine göre daha erken de verilebilir. Logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Basılacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanılabilir. Baskı çantanın bir yüzüne dilerseniz iki tarafına da yapılabilir. Çanta üzerine basılacak görsel çantanın bir kısmına veya tamamını kaplayacak şekilde basılabilmektedir. Ekonomik olması açısından Genelde tek renk tek taraf baskı tercih edilmektedir,

 

Resim baskılı Ham bez çantalar %100 pamuktan üretilmiştir, Geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. Resim baskılı Ham bez çantalar kendi doğal ham renklerindedir. Müşteri tercihine göre Ham renkteki kumaşlar boyanarak istenilen renge çevrilebilir. Bu durum fiyatı fazlaca artırdığından dolayı çok tercih edilen bir durum değildir. Resim baskılı Ham bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.

Resim baskılı Ham bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür,

Şirketinizin konumuna göre ürünleri teslim edebiliriz veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile tüm Türkiye'ye ulaştırmaktayız.

Etiketler : Sırt ÇantasıHambez ÇantaHam Bez Çanta İmalatıGabadin ÇantaBez ÇantaBez Çanta Fiyatları

Fiyat

  • 1000 Adet : 7.98Lira6.53Lira
  • 500 Adet : 9.79Lira8.34Lira
Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git