Photos by Acil canta

Renkli Körüklü Tela Çanta

Ürün Kodu: elyaf050

3.65

Adet Fiyat Seçenekleri

Stok: Sipariş ile üretim

35x40x8 cm Renkli körüklü çanta 100 gr tela kumaştan imal edilmektedir.

Promosyon elyaf çanta ebatlarımız;
Yükseklik: 40 cm
En: 30 cm
Renkli Körük: 8 cm
2 taraf ve 1 renk baskılı
80-100 gr aralığında. Beyaz Elyaf kumaş üzerine renkli körük
Kısa Saplı Modelleme

Fiyatlarımız Minimum 1000 Adet İçindir.

Farklı adet ve ebatlardaki fiyat istekleriniz için iletişim kısmındaki mail adresimize mail atarak fiyat isteyebilirsiniz.

Renkli elyaf bez çanta sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adedinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız, Kısa sap mı yoksa uzun saplı mı olacağını belirtmeyi de unutmayınız. Baskıdaki renk sayısı, basılacak görsele göre baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyen unsurlardır. Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Promosyon renkli tela bez çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 80-100 gr/m2 ağırlığındadır. Renkli tela bez çantaların Kulp uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ebat 30x40x8 cm büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür. Renkli tela bez çantalar; elyaf veya nonwoven olarak ta bilinirler.