Promosyonda Çantanın Avantajları

Promosyonda Neden Çanta Kullanmalıyım?

Promosyonda Çanta
Promosyonda Çanta

Promosyonda Neden Çanta Kullanmalıyım?

Promosyon ürünlere olan ihtiyaç günlük hayatımızda birçok sebepten ötürü artmaktadır. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse yeni müşteriler kazanmak için kullanılan araçların başınca promosyon ürünler gelmektedir.

Promosyon Ürün Seçerken Nelere Dikkat Edilmedir?
Promosyon ürünün temel amacı reklam materyali olması ve markanızı tanıtmasıdır. Promosyon çantalar promosyon ürünler arasında markanızın tanıtımını hem daha uzun süre ve daha geniş alanlarda yapmaktadır. Çünkü promosyon ürünü hediye ettiğiniz ya da çalışanınız bu ürünü günlük hayatının sürekli yanında taşımaktadır, bu da müşteriniz, çalışanınız günlük yaşamının her alanında ve yıllarca sizin tanıtımınızı yapmaktadır. Birçok farklı promosyon ürününe göre promosyon olarak çanta seçmenize gelişen teknoloji ile günlük hayatta sürekli yanımızda bulunması zorunlu hale gelen ihtiyaçların (laptop, tablet, kişisel eşyalar vb.) taşınmasında acil çanta olarak promosyon çantada birçok modeller üreterek sizlere kaliteli, şık, kullanışlı modeller ile sırt çantası, laptop çantası, spor çantası, tablet çantası, evrak çantası, bez çanta, büzgülü çanta vs. birçok modeller ile reklamınızın sürekli kalması ve uzun süreli kullanım sağlaması için çalışmaktayız. Çantanın maliyeti kalem, anahtarlık vb. promosyon ürünlere göre daha uzun ömürlü reklam sağlaması kullanıcının yalnızca kendisi için değil çevresine de sizin reklamınız istekli ya da isteksiz şekilde yapmasını sağlamaktadır. Sürekli reklam materyali olarak kullanabileceğiniz çantalarımızı www.acilcanta.com sitemizden seçebilir bütçenize göre faklı çeşitlerden birini sipariş vererek diğer promosyon ürünlere göre reklam farkını kendiniz görebilirsiniz.

Hangi Model Çanta Seçmeliyim?

Promosyon Bez Çanta

Bez Çantalar alışveriş de ya da küçük eşyaların taşınmasında kullanılan kullanışlı modellerdir. Bez çantaların kullanım alanına göre faklı çeşitleri mevcuttur. Aynı şekilde faklı promosyon ürünlerine nazaran bez çantalar da reklamının kalıcı olması acısından önemli reklam materyallerindendir. Bez çantalar: ham bez çanta, büzgülü çanta, tela çanta (nonwoven çanta) vb özel ölçülerde üretim yapılarak satmış olduğunuz ürünün taşınması yanı sıra daha sonrasında kullanılması için çevre dostu geri dönüşümlü çantalardır. Ham kumaş ya da imperteks kumaştan üretildiği için tek sefer değil de birçok defa kullanım sağladığı için markanızın daha uzun süre reklamını sağlamakta ve hatırlanmanızı sağlamaktadır.

Promosyon Laptop Çantası

Promosyon olarak üretilen laptop çantaları sürekli faklı modeller de farklı cep sayısı ve kumaş özelliklerine göre fiyatta farklılık gösterdi için bütçeye göre değil müşteriye yani kullanımını arttırmaya önem vererek yapılırsa reklam materyali olarak daha uzun süre markanızın tanıtımında olanak sağlayacaktır. Laptop çantaları günlük hayatta ihtiyaçtan dolayı çok talep gören ürünlerdir. Gerek iş hayatı gerekse normal hayatta sürekli yanımızda taşımamız gereken zamanlar da laptopun zarar görmeden taşımamız için gerekli çantalardır. Bu da promosyon olarak laptop çantası seçmenize katkı sağlamakta uzun süreli reklam materyali olmaktadır.

Promosyon Sırt Çantası

Promosyon sırt çantaları en fazla reklam alanı oluşturmasının yanı sıra müşterilerinizin sizin reklamını yapabileceği ve yeni müşterileri sağlayabilecek ürünlerdir. Sırt çantaları aynı zamanda laptop bölmeli olması çantanın iş yerinde, gezmede, seyahatte gibi birçok aktivitede kullanımını sağlamaktadır. Promosyon olarak üretilen sırt çantalarında birçok faklı model mevcuttur. En çok tercih edilen çanta modelidir. Genelde kurumsal firmaların çalışanları ve müşterilerine sunmuş oldukları kaliteli, kullanışlı promosyon çanta modelleridir. Üretim adeti maliyet açısından diğer modellere göre daha fazla olması çantanın özellik ve kalitesinden kaynaklanmaktadır. Sırt ; spor çantası, seyahat çantası, laptop sırt çantası gibi faklı modelleri mevcuttur.

Genel anlamda promosyon olarak çanta kullanımında dikkat edilmesi gereken tavsiyemiz reklamınız kalıcı ve sürekli olması için kendinizi müşteri yerine bırakarak bin çanta yerine beş yüz çanta yaptırmanızı ama kaliteli kullanışlı ve sağlam modeller üzerinde çalışmanızdır. Adının çanta olması kullanışsız ve güzel olmayan modellerin müşterinizin çantayı alıp önce eve sonra çöpe atması olmamalı ihtiyaç halinde sürekli kullanım sağlamalı bu da sizin reklamınız daha uzun süre ve fazla kişiye ulaşması sağlanmalıdır. Acil çanta olarak sizlere kaliteli, sağlam modeller sunmaktayız.

Saygılarımızı Sunarız.

Acil Çanta

Ana Sayfa Teklif İsteyin İletisim
Üste Git